АС6723 - Оператор зв'язку - Інтернет

Інтернет

«АС6723» спеціалізується на наданні послуг інтернет-доступу корпоративним користувачам. За рахунок власної розгалуженої волоконно-оптичної мережі ми маємо можливість надавати послуги по всій території міста Києва і деяких напрямків Київської області.

На сьогоднішній день протяжність нашої опорної мережі складає більше 500 км, за рахунок чого ми можемо надавати широкополосний доступ до мережі Інтернет преміум-класу практично в будь-якій точці м.Києва та області. Компанія «АС6723» має більш, ніж 1000 пунктів присутності в м.Києві, серед них більше 100 бізнес-центрів.

Два незалежних швидкісних канала в Європу та Росію з’єднують мережу компанії з найбільшими точками обміну трафіком, що дозволяє отримати зв'язок з провідними світовими IP-операторами та провайдерами.

Також компанія «АС6723» є учасником основних точок обміну трафіком України (UA-IX, Dtel, GigaNet) загальною пропускною здатністю 30 Gbit та має паритетні канали з провідними національними операторами та провайдерами.

Виділене Інтернет-підключення реалізуються на базі сучасних технологій та обладнання від світових виробників, якість якого була підтверджена в результаті випробувань і тестів в нашій мережі. Багаторічний досвід роботи в наданні послуг зв’язку, бездоганна організація роботи, чітко прописані корпоративні стандарти та клієнтоорієнтований підхід – все це дозволяє нашій компаніі швидко та якісно виконувати роботи по підключенню інтернету корпоративним клієнтам, надавати послуги найкращої якості, оперативно вирішувати проблеми та підтримувати бездоганний рівень обслуговування.

Послуги доступу в високошвідкісний Інтернет надаються переважно по технології Ethernet з введенням оптичного кабелю в кожну будівлю. Основою для якісного, надійного та оперативного надання послуг доступу до ресурсів мережі Інтернет є:

  • Швидкісна магістральна та розподільна оптична мережа (використовується принцип «волокно в кожний дім»).
  • Широкі зовнішні канали зв’язку доступу до глобальної мережі Інтернет, які своєчасно розширюються відповідно до міри збільшення кількості користувачів. Середнє завантаження зовнішніх каналів зв’язку не перевищує 50%.
  • Пряме включення в українську мережу обміну інтернет-трафіком UA-IX, що забезпечує максимальну інтеграцію мереж українськими провайдерами та організацію ефективного обміну трафіком по найкоротшим маршрутам, без проходження через закордонні мережі.
  • Вся мережа і система обслуговування абонентів спеціалізована для надання послуг бізнес- абонентам.
  • Забезпечено резервування зовнішніх каналів зв’язку, що дозволяє у випадку аварійних ситуацій не переривати надання послуг.
  • Продовжується будівництво власної оптичної мережі компанії, кожний місяць вводяться в експлуатацію кілометри мереж, що дозволяє підключати нових абонентів в стислі строки.